בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חיוני וחשוב לבעלי עסקים. אצלנו תקבלו פתרון כולל משלב העיצוב ועד להשקת האתר. מטרתנו היא ליצור אתר התפור לפי מה שאתם צריכים, בין אם מדובר באתר תדמית, באתר תוכן או באתר פורטפוליו.

שלבי העבודה על האתר הם:

  1. תכנון מבנה האתר יחד אתכם, עם דגש על חוויית משתמש
  2. עיצוב בתוכנה גרפית ושליחה לאישור
  3. תכנות האתר עם מערכת ניהול תוכן
  4. תחזוקת האתר ועדכונים

1. תכנון האתר עם דגש על חוויית משתמש

לכל אתר יש מטרות שונות ולכן יש לתכנן ולבנות אותו כך שהאתר יהיה נוח לשימוש: מאיסוף התכנים, דרך העיצוב ועד לתכנות. נוחות השימוש של הגולשים מתבטאת ביכולתם להתמצא באתר בקלות, להגיע למידע שהם מבקשים בצורה ברורה ונעימה. בעת תכנון האתר יוחלט על מבנה האתר, אילו דפים יהיו בו ואילו תכנים יוצגו באתר.

person working on blue and white paper on board
כדי לעצב אתר באופן מוצלח יש להתשמש בתכנים אמיתיים

2. עיצוב האתר בפוטושופ

לפני שמתחילים בתכנות האתר צריך לעצב את כל הדפים המרכזיים באתר בתוכנת פוטושופ. העיצוב יתבסס על המיתוג, התכנים והלוגו שלכם. בסוף תהליך העיצוב יועברו קבצי תמונה ובהן הדמיות של האתר לאישורכם.

אתר במחשב נייד על שולחן עבודה
הדמיית האתר תעזור לכם להבין כיצד ייראה האתר הסופי

3. תכנות עם מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול התוכן בה האתר ייבנה היא וורדפרס - מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם, בעלת ממשק ניהול נוח לשימוש. בניגוד למתכנתים אחרים, אצלנו לא נעשה שימוש בתבניות מוכנות, אלא כל אתר נבנה מתחילה ועד סוף לפי הצרכים הספציפיים שלכם. כחלק מתהליך העבודה ממשק עריכת האתר יותאם כדי לאפשר עדכון נוח ואינטואיטיבי. המטרה היא שתוכלו לעדכן את תכני האתר בעצמכם בקלות: להוסיף או להסיר דפים באתר, לערוך את הטקסט והתמונות שבכל דף וכו׳.

flat screen monitor
תכנות האתר בוורדפרס מאפשר ללקוחות לעדכן בעצמם את תכני האתר

4. תחזוקה ועדכון

בשלב האחרון מתבצעות התאמות למכשירים סלולריים ובדיקות שהאתר נקי מתקלות. לאחר סיום העבודה, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל בקשה או שאלה. כמו כן, ניתן לשנות או להוסיף תכונות חדשות באתרים קיימים.

black iPhone near MacBook Pro
סיום האתר הוא רק ההתחלה, אנחנו כאן כדי לפתור כל בעיה עד שהאתר ירוץ באופן חלק ואופטימלי