בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא כלי שיווקי חיוני וחשוב לבעלי עסקים. אצלנו תקבלו פתרון כולל משלב העיצוב ועד להשקת האתר. מטרתנו היא ליצור אתר התפור לפי מה שאתם צריכים, בין אם מדובר באתר תדמית, באתר תוכן או באתר פורטפוליו.

שלבי העבודה על האתר הם:

  1. תכנון מבנה האתר יחד אתכם, עם דגש על חוויית משתמש
  2. עיצוב בתוכנה גרפית ושליחה לאישור
  3. תכנות האתר עם מערכת ניהול תוכן
  4. תחזוקת האתר ועדכונים

1. תכנון האתר עם דגש על חוויית משתמש

לכל אתר יש מטרות שונות ולכן יש לתכנן ולבנות אותו כך שהאתר יהיה נוח לשימוש: מאיסוף התכנים, דרך העיצוב ועד לתכנות. נוחות השימוש של הגולשים מתבטאת ביכולתם להתמצא באתר בקלות, להגיע למידע שהם מבקשים בצורה ברורה ונעימה.

2. עיצוב האתר בפוטושופ

לפני שמתחילים בתכנות האתר צריך לעצב את כל הדפים המרכזיים באתר בתוכנת פוטושופ. העיצוב יתבסס על המיתוג, התכנים והלוגו שלכם. בסוף תהליך העיצוב יועברו קבצי תמונה ובהן הדמיות של האתר לאישורכם.

אתר במחשב נייד על שולחן עבודה
בסוף התהליך תקבלו אתר נקי ומעוצב - כרטיס הביקור לעסק שלכם 

3. תכנות עם מערכת ניהול תוכן

מערכת ניהול התוכן בה האתר ייבנה היא וורדפרס - מערכת ניהול התוכן הפופולרית בעולם, בעלת ממשק ניהול נוח לשימוש. בניגוד למתכנתים אחרים, אצלנו לא נעשה שימוש בתבניות מוכנות, אלא כל אתר נבנה מתחילה ועד סוף לפי הצרכים הספציפיים שלכם. כחלק מתהליך העבודה ממשק עריכת האתר יותאם כדי לאפשר עדכון נוח ואינטואיטיבי. המטרה היא שתוכלו לעדכן את תכני האתר בעצמכם בקלות: להוסיף או להסיר דפים באתר, לערוך את הטקסט והתמונות שבכל דף וכו׳.

4. תחזוקה ועדכון

לאחר סיום העבודה, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל בקשה או שאלה. כמו כן, ניתן לשנות או להוסיף תכונות חדשות באתרים קיימים.